31 maja 2012

clear bagtorba/bag-oysho


    Hurra, wygląda na to, ze sieciówki wreszcie podchwyciły trend na transparentne dodatki, których do tej pory było niewiele. Kiedy przez przypadek natknęłam się w oysho na te torbę, zaniemówiłam. Nie dość, ze jest pojemna i porządnie (jak na sieciówki) wykonana to jest przezroczysta! Nie zastanawiając sie zbyt długo, kupiłam to cudo i pobiegłam do domu robić porządki w torebce. Wyrzuciłam wszystkie zbędne bibeloty, które znalazłam na dnie mojego czarnego worka: długopisy, kapsle, skasowane bilety, zapomniane szminki... Do nowej torby trafiły tylko niezbędne rzeczy i wreszcie mam motywacje do utrzymywania jej w porządku ;)

    Transparent accesories are awsome. I was really surprised when I found this clear bag in oysho. It's perfect and I decided to buy it immediately. Now I definitely have to keep order in my stuff.

23 maja 2012

fluo dress


pics by Michał

sukienka/dress-h&m trend buty/wedges-mango torebka/bag-zara okulary/sunnies-zara


Po kilkunastu minutach w przymierzalni, stwierdziłam- a właściwie czemu nie? Sukienka, w której jestem widoczna niczym boja na morzu i w której z powodzeniem mogłabym kierować ruchem to moje ostatnie modowe szaleństwo.

After few minutes in dressing room I thought- why not? And I bought this dress. It's really bright and my boyfriend says that I look like a road mender, but I like it anyway.

12 maja 2012

b&wpics by Adam

bluzka/top-h&m trend spodenki/shorts-h&m koturny/wedges-mango nerka/bum bag-cropp okulary/sunnies-zara

   Czerń i biel to ostatnio moje ulubione kolory. Dzisiejsze połączenie nie jest pewnie zbyt odkrywcze, ale za to świetnie nadaje się na wieczorne spacery po mieście i taplanie się w fontannie na Placu Szczepańskim. Miłego dnia!

   Black and white are my favourive colours lately. Today's outfit isn't probably astonishing but it's pefrect for wandering auound the town and splashing about in fountain. Have a nice day!

11 maja 2012

postcards from Rome


pics taken by Michał, Łukasz and me

   W tym roku udało mi się spędzić majówkę w wyjątkowym mieście. Odkrywanie magicznych, wąskich uliczek i historycznych miejsc, objadanie się lodami, picie wina truskawkowego, to tylko kilka z całej masy wspomnień, które przywiozłam z podróży. Rzym, ze swoją eklektyczną architekturą, setkami skuterów, fontannami i klimatycznymi kawiarenkami, bezdyskusyjnie podbił moje serce. Wybrałam dla was kilka z moich ulubionych zdjęć, mam nadzieję, że pozwolą wam chociaż troszkę poczuć klimat mojego wyjazdu.

   Rome is a magic city! Two weeks ango I've been discovering beautiful narrow streets, monuments, eating perfect ice cream and drinking raspberry-flavoured wine. I came back with dozens of memories from this city of scooters, fountains and coffee houses. Above you can see few pictures from my trip, hope you like them.

5 maja 2012

seaside


strój/swimsuit-marni at h&m naszyjnik/necklace-marni at h&m okulary/sunnies-zara sandały/sandals-oysho


  Po tygodniu idealnych rzymskich wakacji jestem z powrotem. Ku mojej radości mieszkaliśmy dosłownie przy brzegu Morza Tyrreńskiego. Piękna pogoda sprzyjała opalaniu się w dzień i imprezom na plaży nocą, więc w przerwach między zwiedzaniem okupowaliśmy wybrzeże. Nie byłabym oczywiście sobą, gdybym nie wykorzystała takiej okazji do zrobienia kilku zdjęć mojego plażowego zestawu. Agata, Gosia i Michał- dzięki za zdjęcia! :)

  I'm back from Rome! Beside visiting the city we were lying on a beach and having party on it. Weather was beautiful and I just had to take some outfit pics.