28 lutego 2012

white cap


pics by Adam

płaszcz/coat-zara sukienka/dress-zara czapka/cap-h&m torebka/cluth-zara
buty/shoes-stradivarius sweter/sweater-h&m trend

  Wybaczcie mi ten ostatni zastój na blogu! Paradoksalnie, ferie akademickie nie są okresem, kiedy mam dużo czasu na robienie zdjęć. Wątpię, żeby interesowały was moje outfity prosto z narciarskiego stoku czy relacje z imprez w drewnianej górskiej chatce, dlatego pozwoliłam sobie na mały urlop ;)
Dzisiaj w przerwie między zajęciami, zrobiliśmy kilka zdjęć. Tak właśnie wyglądam, kiedy wybieram się na przedpołudniowe ćwiczenia- zakładam na siebie wygodne, ulubione ubrania. Zdecydowanie moim największym odkryciem tej zimy jest kolor pomarańczowy, nie podejrzewałam, że aż tak go polubię. Do tego wybrałam niskie obcasy i sportowy akcent- białą czapkę z daszkiem, którą znalazłam ostatnio na dziale młodzieżowym h&m.

  Sorry for the lack of posts guys, I've been on a vacation for a while. Now I'm back and this is how I looked like today at my university. I usually choose my favourite, comfortable clothes for the classes. Low heels, fluffy warm sweater (I'm still in love with it's colour!) and white cap made the perfect set for today.

12 lutego 2012

nowhereZdecydowanie jest za zimno na robienie sobie zdjęć, więc na blogu debiutuje kolejna para szpiczastych butów z mojej kolekcji. Niech już będzie wiosna!

It's definitely to cold for taking outfit pics. Instead let me introduce another pair of sharp-shoes.

5 lutego 2012

scuba top


pics by Gosia

(I'm wearing cubus silver cuff and zara clothes.)

Wiem, na dworze panują koszmarne mrozy i szanującym się blogerkom nie wypada pokazywać się przy takich temperaturach bez kurtki. Ja jednak, jeśli się na coś uprę, to muszę dopiąć swojego, nawet za cenę przyzwoitości ;) Tak się składa, że ostatnio odgrzebałam z dna szuflady piankowy top z zary, który kupiłam dosyć dawno temu. Serio, nie wiem dlaczego nie trafił na bloga jeszcze w czasie, kiedy temperatury pozwalały na spacery w krótkim rękawku. Sztywny materiał jest fenomenalnym tworzywem, układa się o wiele wyraziściej niż inne tkaniny. Jeśli tylko uda mi się dotrzeć do sklepu, w którym sprzedają taką piankę na metry, wyciągam maszynę do szycia i zabieram się za geometryczną sukienkę, na którą mam pomysł!

It's really chilly outside, and I should probably show you one of my coats, but I don't care ;) I foudnd this blue scuba top at the bottom of my closet. I have no idea why I forgot about it! I love it's stiff fabric.