19 marca 2012

floral blazer


żakiet/blazer-zara spodnie/trousers-mohito torba/bag-reserved
golf/turtleneck
-h&m okulary/sunnies-zara buty/heels-zara


Cudowna, wiosenna pogoda skutecznie zmotywowała mnie do zrobienia blogowych zdjęć. W niedzielę miałam na sobie kwiecisty żakiet, który wybrałam z nowo-otwartego sklepu internetowego Zary (jeszcze raz, dzięki!). Połączyłam go z ubraniami, które stanowią dla niego proste tło- z czarnym golfem i spodniami, które są chyba jednym z najbardziej niepraktycznych zakupów. Czas pokaże, jak długo, przy moich zdolnościach, pozostaną nieskazitelnie białe.

Amazing weather motivated me to take some outfit pictures. Yesterday I was wearing floral blazer, gift from Zara online shop. I mixed it with simple clothes- black turtleneck and white trousers (I wonder how long will they hold out without staining).

10 marca 2012

mint sauce


sweter/sweater-h&m trend koszula/shirt-zara spódnica/skirt-sh
buty/shoes-nowhere bransoleta/cuff-mohito okulary/sunnies-zara

  Sweter, który mam na sobie, jest blado miętowy. Musicie mi uwierzyć na słowo, bo zdjęcia przekłamują trochę jego kolor. Żeby nie wyglądać jak porcja lodów pistacjowych (chyba nie jestem jeszcze gotowa na pastelowy total look) dodałam do niego czarną spódnicę, odgrzebaną z dna szafy i buty ze srebrnymi czubami. Te ostatnie były jednym z moich najlepszych tegorocznych zakupów, do czasu pierwszej imprezy z ich udziałem. Po już kilku kawałkach przetańczonych na parkiecie ich noski były kompletnie porysowane :(

  I'm wearing pale mint sweater, you have to belive me. In real it's more green than in the pics. To do not look like a scoop of ice cream I combined it with random black skirt and black Nowhere heels. Unfortunately after my last dance party their's tips are completly scrathed :(

8 marca 2012

Marni at h&m


  Okres 'między sezonami' ciągnie się niemiłosiernie. Z niecierpliwością czekam już na nadejście wiosny. Najlepiej widać to chyba po moich dzisiejszych zakupach. Miałam tylko zajrzeć do h&m'u, żeby obejrzeć kolekcję Marni (czy raczej to, co z niej zostało popołudniu), a wyszłam ze sklepu z kwiecistym naszyjnikiem i wzorzystym strojem kąpielowym. Gdyby mój budżet pozwolił na więcej, skusiłabym się jeszcze na lakierowany, skórzany top i komplet w grochy. Spośród wszystkich kolekcji tworzonych przez projektantów dla h&m, ta jest zdecydowanie moją ulubioną!

  I went to h&m just to take a look at Marini's collection. Unfortunately I found this floral necklace and patterned swimmsuit and felt in love with them. If I had more money I would probably buy also leather top and dotted blouse with skirt. This h&m's collaboration is definitely my favourite one!