16 stycznia 2011

my favourite game


photos of me taken by Agata


    Dzisiaj kolejna wariacja na temat spodni w kwiaty. Ciągle nie mogę uwierzyć, że udało mi się kupić tę parę sztruksów na stronie Topshopu, przecenioną o 50%. Jeśli dodać do tego jeszcze rabat studencki (tak, dają zniżkę na legitymację!), to dałam za nie naprawdę grosze :) Zostawiam Was z kilkoma zdjęciami, które zrobiłyśmy dzisiaj na Kazimierzu i uciekam do notatek, przygotowywać się do sesji.

    Yes, floral pants again. I still can't belive that I bought them on -50% sale. They're my favourite pair of trousers now... Anyway, I'm leaving you with todays pics. I'm having lots of exams to pass this month, so I sholud really read a lot!

6 stycznia 2011

let's meet over glass


szalik/scarf-reserved żakiet/blazer-vintage spodenki/pants-oysho buty/boots-zara

photos taken by Łukasz & me

    Rzadko wchodzę do reserved, ale raz na jakiś czas znajduję tam coś, co naprawdę wpada mi w oko. Najlepszą zimową inwestycją było kupienie tam wielkiego, wełnianego komina- ciepłej czapki i szalia w jednym. Nie wyobrażam sobie wyprawy do miasta bez niego. Ostatnio nie rozstaję się też z długo poszukiwaną, brązową marynarką. Zrobiliśmy im dzisiaj kilka zdjęć, a potem uciekliśmy do klimatycznego Cafe Camelot na kieliszek wina.

    My best winter piece of clothing is this huge knitted scarf. I can't imagine going outdoors without it! And I have finally found brown oversize blazer. Today, we took some outfit photos and went to Cafe Camelot for a glass of wine.

1 stycznia 2011

high heels, cheap champagne


Happy New Year guys!


Wychłodzona klatka schodowa i nieodkorkowany tani szampan nie są może wymarzonym sposobem na sylwestrowy wieczór, ale miałyśmy z Agatą i Gosią masę zabawy, robiąc te zdjęcia. Prawdziwa impreza odbyła się później, w bardziej przytulnych warunkach i ze zdecydowanie lepszym zaopatrzeniem ;)

Szczęśliwego Nowego Roku!