14 czerwca 2012

all white


kamizelka/vest-zara sukienka/dress-h&m trend buty/shoes-mango torba/bag-oysho

  W mojej szafie biały to zdecydowanie kolor sezonu, dlatego kiedy znalazłam w zarze tę lnianą kamizelkę, nie posiadałam się z radości. Można nosić ją na milion sposobów i zestawiać z dowolnymi kolorami. Tym razem zdecydowałam się na monochromatyczne połączenie ulubionych rzeczy, które już tak długo planowałam.

  In this season white is definitely my favourite colour. So, when I found this white vest in zara I was more than happy. Today I mixed it with favourite pieces and I feel great in monochromatic outfit.

5 czerwca 2012

instagram


  Instagram wciąga! Ci, którzy śledzą mojego facebooka, z pewnością zauważyli, że wciągnął i mnie. Niektóre momenty są warte uchwycenia, nawet jeśli nie ma się akurat ze sobą aparatu fotograficznego. Możecie podglądać moje zdjęcia przez Instagram (@kasialemczak) albo tutaj.

1,12- na mniej turystycznym brzegu Wisły
2- najlepszy chińczyk w mieście, na Stradomskiej
3- prezent urodzinowy od mojego chłopaka- płyta Parov Stelara
4,6- pkp powiśle
5- showroom h&m, kolekcja A/W 2012
7- pierwsze truskawki w tym roku :)
8- wieczorny spaceru po Bronowicach
9- weekend w domu
10- w Charlotte, absolutnie genialne śniadanie
11- nowe wedge sneakers <3

3 czerwca 2012

basquine and track pants


pics by Michał

bluzka/top-h&m trend spodnie/pants-zara torba/bag-oysho buty/shoes-mango naszyjnik/necklace-h&m

  Długo szukałam bluzki z baskinką, która byłaby jednocześnie biała, dobrze skrojona i w przyzwoitej cenie. W końcu znalazłam i mogłabym ją nosić bez przerwy. Pasuje dosłownie do każdej pary spodni, jakie mam w szafie i do każdej spódnicy. Dzisiaj zestawiłam ją z dresowymi spodniami z zary. Żeby nie wyglądać jak amatorka joggingu dorzuciłam jeszcze obcasy, które nadają ubraniom bardziej eleganckiego wyglądu, przeźroczystą torbę i okulary w stylu lat 50.

  Today I was wearing my new top with basquine and track pants from zara. To do not look as if I were jogging I added my white wedges, clear bag and 50's style glasses.


FACEBOOK TWITTER BLOGLOVIN