30 marca 2011

Fairies wear boots


parka-reserved buty/boots-zara koszulka/top-sh spodnie/pants-topshop plecak/backpack-pull&bear okulary/sunglasses-h&m

    Mam na sobie zestaw, złożony z ulubionych ubrań, których za nic nie pozbyłabym się z szafy. Parka, kwieciste spodnie, platformy i plecak to jedne z najbardziej bezbłędnych rzeczy, jakie udało mi się kupić. Wypada też wspomnieć o szarej koszulce, stałym elemencie mojego ubioru. Mam w szafie chyba z piętnaście jej wersji, w różnych odcieniach i fasonach.
A Wy? Macie swoje ulubione, niezbywalne ciuchy? :)

    Today I'm wearing my favourite clothes and accesories. I would never give away floral pants, platform boots, backpack nor green parka. Nor any of my grey tops- they're my basic piece of clothing! Do you also have your favourite, inalienable things? :)

15 marca 2011

Tuesday.


jacket-stradivarius dress-h&m pumps-bershka sunglasses-h&m

pictures taken by Gosia

   Postanowiłam przeprosić się z niskimi obcasami. Z powodu spektakularnej gleby zaliczonej na ostatniej imprezie. Jak komicznie musiałam wyglądać, lądując na pupie w samym środku tańczącego tłumu, możecie sobie tylko wyobrazić! W skutek wywrotki przystojny chłopak, który kręcił się wokół mnie i moich koleżanek, o mało nie opluł nas ze śmiechu piwem, konkurencyjna grupka dziewczyn wymieniła między sobą niezbyt przychylne komentarze, nie wspominając już o tym, że przez kilka dni okrutnie bolała mnie kość ogonowa. A wszystko przez parę kilku calowych wspomagaczy, które miałam na nogach. Same rozumiecie, mam teraz traumę. W weekend odgrzebałam z dna szafy moją pierwszą parę obcasów, rocznik 2006. Są niziutkie, wygodne i swoim kolorem znakomicie wpisują się w nadchodzące trendy ;)

Deep in my closet I found pair of blue pumps. They're perfect for first days of spring, I think.

10 marca 2011

sugar and spice and everything nice


pics taken by me & the third photo is by Gosia

Czekanie na wiosnę jest takie frustrujące! Obiecuję się poprawić i częściej blogować, jeśli tylko zrobi się trochę cieplej i słoneczniej. Żeby nie zapuścić zupełnie bloga, kilka niezimowych zdjęć, zrobionych ostatnimi czasy :)