27 października 2010

inside my bag


    Nawał zajęć sprawia, że nie jestem ostatnio zbyt pilną blogerką. Postaram się dodać jakieś zdjęcia w najbliższy weekend. W ramach przeprosin możecie dzisiaj zajrzeć do mojej torebki. Unikam bałaganu i staram się nosić w niej tylko niezbędne rzeczy. Klucze z asystującym im Muminkiem, wielki, pojemny portfel, niezbędne książki, kalendarz, który pomaga mi ogarnąć codzienne obowiązki. Do tego zestaw na każdą pogodę- okulary i parasol, tabletki na wszelkie przykrości i telefon ze słuchawkami, bo nie wyobrażam sobie dnia bez muzyki. Aha, i jeszcze szminka na wypadek, gdybym zapomniała o pomalowaniu oczu przed wyjściem z domu ;)

    I have no time for blogging this week, but I promise to add some outfit photos soon. Today you can take a look into my purse. I don't like mess and I'm taking only the most important things with me. Keys with the Moomin, huge wallet, indispensable books, calendar, sunglasses, umbrella, some pills and my mobile phone with headphones, because I can't imagine my day without some music. And a lipstic in case I forgot to do my makeup at home :)

10 komentarzy:

 1. oświeceniowa cegła i lektury z BNki - od razu widać, że filologia :)

  bez kalendarza nie ma życia.

  OdpowiedzUsuń
 2. kocham zaglądać do damskich torebek ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. O, widzę, że nie tylko ja mam tony książek w torebce:) Niestety mój problem to wieczny bałagan, poszukiwanie telefonu, długopisu, portfela. Zazdroszczę uporządkowania.

  OdpowiedzUsuń
 4. "szminka na wypadek, gdybym zapomniała o pomalowaniu oczu" - od kiedy malujesz oczy szminką ? (:

  OdpowiedzUsuń
 5. blogi modowe oglądam już dość długo, na twój zawitałam dopiero dzisiaj i muszę powiedzieć, że strasznie żałuję... że tak późno! twój styl jest kwintesencją tego co lubię :) co do postu mam pytanie, skąd jest twój śliczny portfel? zakochałam się w nim. Pozdrawiam, Dagmara

  OdpowiedzUsuń
 6. skąd bierze się takie malutkie UJtowe kalendarze?:)

  OdpowiedzUsuń
 7. O kurcze...dzięki że do mnie zajrzałaś ! Świetny blog! Dodaję !!!!
  pozdrawiam;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak już poprzedniczka napisała - filologia ;) Wszechobecne książki. Dziś urwało mi się ucho w torbie od tych ciężarów. Sama jestem na 5 roku fil. pol. i fil. słowiańskiej.
  Pozdrawiam.

  Stała czytelniczka

  www.kitkat.blog.pl

  OdpowiedzUsuń