4 listopada 2011

Going to ice rink soon


   Sezon rolkowy uważam za oficjalnie zakończony. Wieczorne przejażdżki wzdłuż autostrady zamieniam na popołudnia na lodowisku, dżinsowe szorty na ciepłe rajstopy. Łyżwy to jedna z naprawdę niewielu rzeczy, za które lubię jesień i zimę!

   I put my rollers into box and I took out my ice skates instead. It's time to exchange roller-skating for ice-skating, to wear warm tights instead of shorts. And this is one of the very few things I enjoy during the winter.

16 komentarzy:

 1. Piękne są!!!!

  Kurcze. dawno na łyżwach nie byłam, może najwyższy czas znowu spróbować;)

  pozdrawiam serdecznie:*

  OdpowiedzUsuń
 2. Też ubolewam nad tym, że sezon rolkowy się skończył, ale łyżwy są świetnym zamiennikiem:D Twoje figurówki są naprawdę śliczne:)

  D.

  OdpowiedzUsuń
 3. To chyba najładniejsze łyżwy, jakie kiedykolwiek widziałam:).

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow, your ice skates are so pretty!

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczne te łyżwy :-)
  A ja nie umiem jeździć...

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczne łyżwy,ja niestety do tej pory nie opanowałam trudnej,jak dla mnie sztuki jeżdżenia i na rolkach i na łyżwach;)

  OdpowiedzUsuń
 7. idealne są *.*
  jazda na łyżwach to jedyna czynność, która pozwala mi akceptować zimę i śnieg, bo jazda na łyżwach w zimę jest wspaniała, jeszcze gdy jest dużo śniegu, półmrok, świecą latarnie na ulicach i w tle widać światełka i ozdoby świąteczne i słychać dobrą muzykę, wtedy lubię zimę.

  OdpowiedzUsuń
 8. Trudno jeździ się na łyżwach? Bardzo długo musiałaś ćwiczyć zanim poczułaś się pewnie na lodzie? Ja byłam na lodowisku tylko raz w życiu i pomimo 2h prób nie udało mi się oddalić od barierki dalej niż na dwa metry..

  OdpowiedzUsuń
 9. @Anonimowy 20:07: Podstawą są dobre, stabilne i ostre łyżwy. No i oczywiście dużo samozaparcia :)

  OdpowiedzUsuń